Tarse Ferferi Az Gom Shodane Mamanesh

اینگر مایر در اثری به نام «ترس فرفری از گم شدن مامانش» به موضوع اضطراب و شیوه‌های مقابله با آن برای مخاطبان کودک پرداخته است. این اثر هم‌اکنون با ویرایش جدید و با ترجمه‌ی صبا رفیع وارد بازار کتاب شده است.

به گزارش روابط عمومی‌انتشارات فنی ایران ( کتاب‌های نردبان)، فرفری بره‌ی کوچکی است که به مادرش اجازه نمی‌دهد تا از او دور شود. او همیشه فکر می‌کند که ممکن است مادرش گم شود. این موضوع دستمایه‌ی شکل‌گیری داستانی فانتزی شده است که به والدین و کودکان کمک می‌کند تا با چالش‌های اضطراب روبرو شده و برای حل این مسأله بکوشند.

در این کتاب مادر فرفری تلاش می‌کند راهکارهایی بیابد و در این بین تعامل متفاوتی بین والد و فرزند شکل می‌گیرد.

در بخش پایانی کتاب «ترس فرفری از گم شدن مامانش»، مؤلف در قالب سخنی با بزرگترها فعالیت‌هایی را نام برده است که بزرگترها می‌توانند این چالش را به کار بگیرند.

در بخش داستانی این اثر می‌خوانیم: «اول کار سختی بود، ولی فرفری خیلی زود متوجه شد که خیلی هم نمی‌ترسد. گاهی دلش به اندازه‌ی سر‌سوزن برای مامانش تنگ می‌شد، مامانش همیشه همان وقتی که می‌گفت برمی‌گردد، ‌برمی‌گشت و گاهی سیب‌های خوشمزه و قاصدک هم برای او می‌آورد.»

این کتاب یکی از کتاب‌های یک مجموعه‌ی سه جلدی و مناسب گروه سنی 6 سال به بالا است،و با قیمت 5 هزار تومان وارد بازار شده است.

لازم به ذکر است انتشارات فنی ایران در چاپ آثار خود از کاغذ جنگل‌های صنعتی پایدار استفاده می‌کند.

(3309 بازدید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *