رفتن به محتوای اصلی

با خواندن یک کتاب در یک سال سبزاندیش شوید.

نوجوانان می‌توانند با انجام فعالیت‌های مفرح و سرگرم‌کننده‌ی کتاب« 365 راه سبزاندیشی برای نوجوانان» تجربه‌های متفاوتی را برای خود رقم بزنند.

به گزارش روابط عمومی انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان)،‌ این کتاب به قلم شری امسل و ترجمه‌ی بهرام معلمی با هدف آموزش مسئولیت‌های زیست محیطی، به دست مخاطبان رسیده است.

نویسنده به دور از کلیشه‌های آموزشی با طرح آیین‌هایی ، فعالیت‌هایی را تعریف کرده تا به این شیوه توجه مخاطبان را به محیط اطراف خود جلب کند. مخاطبان در هشت فصل با موضوعاتی همچون پیکار با آلودگی، حیات گیاهی،‌ حیات جانوری، انرژی و توان، و… آشنا می‌شوند. خوانندگان در هر روز می‌توانند با وسایل و امکانات محیط زندگی‌شان تجربه‌ی جدیدی را برای خود رقم بزنند و براساس آن دوستی‌شان را با دنیای اطراف، مستحکم کنند.

اگرچه داده‌های کتاب« 365 راه سبزاندیشی برای نوجوانان» علمی است، با این حال زبان بیان آن روان است و به تعاملات اجتماعی و تقویت شیوه‌ی مدیریت زندگی می‌پردازد. تعامل افراد با یکدیگر برای انجام آزمایش‌ها و آیین‌های کتاب از نقاط قوت این اثر است.

بهرام معلمی به عنوان مترجم در بخش‌هایی از کتاب اطلاعات مورد نیاز خوانندگان در ایران را یادآور شده است تا کتاب به بستر فرهنگی و جغرافیایی ایران نزدیک شود.

این اثر علاوه بر مخاطبان اصلی خود می‌تواند نقش یک راهنما را برای مربیان و والدین ایفا کند. بزرگسالان با مطالعه‌ی کتاب، فعالیت‌هایی برای خانه، مدرسه، و  بازی نیز می‌آموزند.

گفتنی است این کتاب 176 صفحه و 20 هزارتومان قیمت دارد.

همچنین کاغذ این کتاب از جنگل‌های صنعتی پایدار تهیه شده است.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.