رفتن به محتوای اصلی

کودکان دیگر سکوت نمی‌کنند!

شانون ریگز در کتاب «دیگر سکوت نمی‌کنم!» دربارۀ خطرات سوء‌استفادۀ جنسی آشنایان از کودکان هشدار می‌دهد.

به گزارش روابط‌عمومی کتاب‌های نردبان (واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران)، «دیگر سکوت نمی‌کنم!» داستان دختری به نام رژینا است که همیشه در مدرسه ساکت است. خانم سالوادور (معلم کلاس) دلیل این سکوت را کشف می‌کند و در نهایت این اطمینان را به او می‌دهد که با شنیدن مشکلات او،‌ قادر به حل مساله است.

براین اساس، کتاب به رابطۀ تاثیرگذار بزرگترها با کودکان با هدف پیشگیری از سوء‌استفاده‌های جنسی اشاره دارد . این اثر علاوه بر اینکه راهنمایی برای کودکان بالای 7 سال است، راهکارهایی را پیش‌روی والدین و معلمان قرار می‌دهد.

در این کتاب که با ترجمۀ جوادکریمی منتشر شده است،‌ می‌خوانیم: «فردای آن روز خانم سالوادور برای بچه‌ها کتابی درباره‌ی خطر غریبه‌ها خواند؛ همان کتابی که بچه‌ها از مهدکودک به بعد، هرسال آن را می‌خواندند. با غریبه‌ها حرف نزن!  بچه‌های کلاس 204 در صندلی‌های خود قوز کرده بودند. سوار ماشین کسی که نمی‌شناسی نشو! غریبه‌ها نباید به قسمت‌هایی از بدنت، که زیر مایوسی شنا مخفی است، دست بزنند! همه‌ی بچه‌ها قبلا این درس‌ها را شنیده بودند».

این کتاب در 1000 نسخه و به قیمت 12هزار تومان در کتابفروشی‌های سراسر کشور توزیع شده است.

لازم به ذکر است برای انتشار این کتاب از کاغذ جنگل‌های صنعتی پایدار استفاده شده است.

https://entesharat.com/product/%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%b3%da%a9%d9%88%d8%aa-%d9%86%d9%85%db%8c%e2%80%8c%da%a9%d9%86%d9%85/

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.