# تاریخ انتشار 1402/06/08
# 73 بازدید
# مدت زمان مطالعه 0 دقیقه
16عنوان-کتاب-نردبان-با-لاک‌پشت-پرنده-پر

در بیست و نهمین جشن لاک‌پشت پرنده  پدیدآورندگان 16 عنوان از کتاب‌های نردبان حضور دارند.

به گزارش روابط‌عمومی کتاب‌های نردبان ‌(واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران)، با اعلام اسامی کتاب‌های راه یافته به بیست و نهمین فهرست لاک‌پشت پرنده، پدیدآورندگان 16 عنوان از کتاب‌های نردبان جمعه 21 تیر در شهر کتاب مرکزی با مخاطبان خود دیدار می‌کنند.

براین اساس کتاب‌های «از لاک‌پشت‌ها چه خبر؟» نوشتۀ روناک ربیعی با تصویرگری افروز قلی‌زاده، «اشباح جنگل سوخته» و «سیرک سیاه» تالیف مهدی رجبی و با تصویرگری محبوبه اسفندیاری و غزاله بیگدلو، «انجمن یوزهای شریف» نوشتۀ حمید اباذری با تصویرگری سیامک فرخجسته، رمان «آوا در آینه» نوشتۀ فایزه دائمی، «پروانه تو را می‌شناسم» نوشتۀ هالی کلر با ترجمۀ نگار عجایبی، «توتوله و فضانورد غمگین در اسباب‌بازی‌فروشی آقای آرواره» نوشتۀ نوید سیدعلی‌اکبر با تصویرگری شقایق پورگیو برخی از آثار راه یافته به این فهرست هستند.

همچنین در این روزعلاقمندان می‌توانند با نویسنده و تصویرگر اثر «سیمرغ پدربزرگ من بود» یعنی فاطمه سرمشقی و سحر دانشی دیدار کنند. بدری مشهدی و فاطمه قاسمی با کتاب «شهر بدون پلاستیک» در این مراسم حضور خواهند داشت. مجموعۀ «دردسرهای شهر روشن» نوشتۀ مسعود ملک‌یاری با تصویرگری غزل فتح‌الهی دیگرآثار راه یافته به این فهرست است.

گفتنی است فرهاد حسن‌زاده مولف مجموعۀ «عمه‌خانم و ماجراهای آبکی» دیگر نویسندۀ کتاب‌های نردبان در این جشن است. این مجموعه را نازنین جمشیدی تصویرگری کرده است.

«یک فرار آشغالانه» نوشتۀ پیام ابراهیمی با تصویرگری فاطمه رحمانی دیگر کتابی است که داوران لاک‌پشت پرنده در فهرست خود جای داده‌اند.

اگر علاقمند به دانشنامه‌ها و دایره‌المعارف‌ها هستید، ‌می‌توانید با نویسندۀ «جنگل‌های مانگرو (حرا)‌»، از مجموعۀ زیست ایران، اردوان زرندیان، و عکاس آن ، هادی انصاری،‌  در این جشن دیدار کنید.

همچنین برخی از کتاب‌های دو مجموعه «گروه سبز» و «سبزاندیشی» که به موضوعات مرتبط با محیط زیست می‌پردازند در این روز قابل خریداری است. شما می‌توانید با مترجمان این دومجموعه دیدار کنید.

کتاب‌های منتخب لیست لاک‌پشت و دیگر کتاب‌های نردبان را می‌توانید تا آخر تیرماه با 20درصد تخفیف خریداری کنید.

دیدگاه شما 0 دیدگاه کاربران
امتیازدهی:
0
لطفا صبر کنید