رفتن به محتوای اصلی

زهرا موسوی با دالی‌بازی آمد.

مجموعه‌ی«دالی‌بازی»،‌ شعرهای منظومی است که مفاهیم پایه را به خردسالان 1 تا 3 سال می‌آموزد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان)، این مجموعه که توسط کارن کتس نگاشته و تصویرگری شده، با بازنویسی زهرا موسوی در قالب شعرهایی منظوم به دست خانواده‌ها،‌ مربیان و خردسالان رسیده است.

«این سرو دست و پاشه/ناف نی‌نی کجاشه؟»، «نی‌نی قام قام»، «تنها شده نی‌نی ما/ مامان جون نی‌نی بیا»، «نی‌نی چقدر ملوسه/مامان اونو می‌بوسه» عناوین این مجموعه هستند که هرکدام به بیان نیازهای زبانی و مهارتی مخاطبان این رده‌ی سنی می‌پردازد و آنان را با اسم اشکال، ابزار و اعضای بدن آشنا می‌سازند.

این کتاب‌های مقوایی امکانی را فراهم کرده‌اند تا خردسال با لمس نقش های برجسته‌ی آن یا برش‌هایی که در این تصاویر ایجاد شده‌اند‌،‌ با مفاهیمی همچون اشکال و رنگ‌ها نیز آشنا شوند. همچنین این نوع کتاب‌سازی  سبب شده است تا برخی تصاویر کتاب قالب انیمیشنی پیدا کنند. از این منظر است که مجموعه‌ی« دالی‌بازی»، به عنوان کتاب تصویری نیز قابل معرفی به بزرگسالان است تا از کاربردهای چندگانه اثر در آموزش خردسالان بهره ببرند.

گفتنی است که دبیر ادبی این مجموعه فریدون عموزاده خلیلی است و مدیریت هنری آن را کیانوش غریب‌پور برعهده داشته است. لازم به ذکر است این کتاب‌ها که در قطع خشتی کوچک منتشر شده‌اند، هر کدام 15 هزار تومان قیمت دارند.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.